• CJK s.r.o. Nábytek na míru

  • CJK s.r.o. Nábytek na míru

  • CJK s.r.o. Nábytek na míru

  • CJK s.r.o. Nábytek na míru

Kuchyně na míru

Nabízíme individuální řešení prostoru, originální design a kvalitní zpracování. Na míru vyrábíme originální nábytek dle přání a požadavků zákazníka za příznivou cenu. Kuchyňská dvířka jsou v nabídce v široké škále různých materiálů, aby splňovala požadavky všech zákazníků. Kuchyňský nábytek doplníme vestavěnými spotřebiči dle Vašeho požadavku a výběru. Naše kuchyňské linky jsou vhodné do každého interiéru, vyrábíme moderní kuchyně přesně dle Vašeho požadavku. Kuchyňské linky lze doplnit o osvětlení pracovní plochy, pomocí moderních led diodových pásků, o  drátěný program, výsuvy, výjezdy a jiné moderní zařízení.

 

kuchyň - ukázkakuchyň - ukázkakuchyň - ukázka
 

 

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek vyrábíme z velmi kvalitních a vysoce odolných materiálů. Nábytek do kanceláří je variabilní a jednotlivé prvky lze různě kombinovat. Lze jej přizpůsobit jakémukoliv prostoru a barevně sladit s dalšími bytovými doplňky.

 

Šatní skříně

Šatní skříně na míru jsou určeny především zákazníkům, kterým nevyhovuje běžná nabídka sektorového nábytku. Vyrábíme moderní či rustikální nábytek, který bude ladit s Vaším současným interiérem v provedení dřevo, dýha, sklo, kov...

 

A vše ostatní dle Vašeho přání...